Adres

Fiyat (düşük - yüksek)

Yaş

Cinsiyet

Durum

Satılık French Bulldog

French Bulldog Hakkında Bilgiler


Fransız french bulldog fiyatları olarak tanımlanan french bulldog, sıcak alanlardan hoşlanmayan, daha çok serin alanlarda yer almaktan hoşlanan ve yalnızlıktan hoşlanmayan duygusal bir yapıya sahiptir. Sosyalleşmekten hoşlanan bir yapıya da sahip olan french bulldog köpek ırkı, özellikle çocuklar ile muhteşem dostluklar kurarlar.

French Bulldog Karakter Nitelikleri


En çok satılık french bulldog köpek ırklarından olan satılık french bulldog zeki, sevecen, insan canlısı, eğitilebilir, korkusuz bir yapıya sahiptir.
French bulldog vefalı bir yapıya sahiptir, her ne kadar öfkeli bir yüz ifadesine sahip olsa da, tam tersine mutlu bir karaktere sahiptir. Sahibine karşı sadakatli ve özellikle de sahibi ile uzun süre zaman geçirmekten hoşlanırlar.

French Bulldog Bakımı


French bulldog köpek ırkı tüy dökme sırasında özellikle kauçuk fırça ile bakımı yapılmalıdır. Kuyruk ve yüz bölgesine özel losyon uygulanmaları ve bu sayede temizlik işlemi yapılmalıdır.
Hafif fırça ve diş macunu tercih edilmelidir. French bulldogların birçoğu suda yüzmesi söz konusu değildir ve sıcak havaya karşı dayanıklılık gösteremezler. Bu bakımdan, french bulldog mutlaka serin ortamlarda bulundurulmalıdır.
Türkiye'de de yoğun bir şekilde ilgi gören french bulldog ilanları apartman ortamına kolayca uyum sağlayabilirler.
Aramanızın sonucunda 4 ilan bulundu.
Filtreler:KategoriFrench Bulldogx
 İlan BaşlığıYaşCinsiyetDurumFiyatİlan Tarihiİl / İlçe
FRENCH BULLDOG YAVRULAR2 AylıkErkek ve DişiÜcretli SahiplendirmeGörüşülür TL25 Mayıs 2019İzmir / Bornova
SAFKAN FRENCH BULLDOG YAVRU İLANI İZMİR2 AylıkErkek ve DişiÜcretli SahiplendirmeGörüşülür TL23 Mayıs 2019İzmir / Bornova
SAFKAN FRENCH BULLDOG YAVRU İLANI İZMİR2 AylıkErkek ve DişiÜcretli SahiplendirmeGörüşülür TL21 Mayıs 2019İzmir / Bornova
Güzeller güzeli bir French Bulldog5 - 6 AylıkDişiÜcretli SahiplendirmeGörüşülür TL15 Mayıs 2019Eskişehir / Tepebaşı