ekşi sözlük

Adres

Fiyat (düşük - yüksek)

Yaş

Cinsiyet

Satılık Great Dane

Great Dane Hakkında Bilgiler


Great dane, sahip olduğu özellikler sayesinde dünyanın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen köpek cinsi listesinde yer alıyor.
Asaleti, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı, güçlülüğü, sahibine karşı sadık oluşu ile ün salan dev yapılı köpek cinsi olan satılık great dane zorunlu haller haricinde sakin, yumuşak bir huy yapısına sahiptir.

Great Dane Kullanım Alanları


Sakin ve sabırlı bir yapıya sahip olan great dane fiyatları çok eski bir tarihi geçmişe sahiptir. Bu sebeple great dane geçmiş dönemlerde savaşlar kullanılmıştır. Bunun haricinde great dane av köpeği, küçük araçları çeken köpek, bekçi köpeği gibi pek çok farklı alanlarda da tercih edilmiştir. .
Great dane köpek cinsinin ayrıca en önemli özelliklerinden biri de, tüm beklentilere hitap etmesine karşın ekonomik fiyat tarifesinden satışa sunulmasıdır. .
Great dane, son yıllarda özellikle de bekçi köpeği olarak tercih ediliyor, gerekli eğitimleri aldığında insanlar ve çevresi ile kusursuz bir uyum içerisinde olabilir. İyi huyluluğu ve insan canlısı olması sayesinde çok iyi arkadaşlıklar kurabilir. .

Great Dane Köpek Cinsi Kökeni


Great dane köpek cinsi kökeni ise Antik Yunan dönemlerine kadar dayanıyor. Antik Yunan dönemlerine ait olduğu öngörülen çok eski para birimlerinin üzerinde great dane köpek cinsine benzer bir köpek resmi yer alıyor.
Ayrıca, tarihi arşivlerde de yer aldığı üzere, Almanya'nın Gaul bölgesi, İtalya'nın bazı bölümleri ve İspanya Asya bölgesinden gelen bir kavim olan Alanlar tarafından işgal edildi. Bu kavim beraberinde ayrıca Mastiff benzeri kuvvetli ve iri yapılı köpekleri de getirdi.
Özellikle de Almanya'daki tazıların bu köpekler ile çiftleşmesi neticesinde çok iri yapılı great dane adını alan köpek cinsi dünyaya geldi.

Great Dane Köpek Cinsi Sipariş


Türkiye'nin en kaliteli ve güvenilir great dane köpek cinsi resmi satış web sitesinden ek ücret ödemeden garanti dahilinde great dane ilanları cinsi siparişi verilebilir ve ödeme ise kapıda nakit veya web sitemizden kredi kartı ile gerçekleştirilebilir.
Aramanızın sonucunda 0 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriGreat Danex
can dostum
  İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi İl / İlçe