ekşi sözlük

Adres

Fiyat (düşük - yüksek)

Yaş

Cinsiyet

Satılık Maltipoo

Maltipoo Hakkında Bilgiler


Son derece sevimli maltipoo türleri çok canlı bir köpektir. Maltipoo, parlak siyah gözleri ve ipeksi beyaz ceketi ile bilinen hoş bir oyuncak türde olan cins bir canlıdır. Bu cins, maltipoo adasından gelir, ancak kısa sürede marjinalleşmiş bir köpek yavrusu olarak Avrupa'daki evlerin favorilerinden biri haline gelmiştir. Maltipoo köpekleri için kaliteli yiyecekler verilmelidir. Bu köpekler sınırlı karbonhidrat ve mükemmel doğal protein kaynaklarını tercih ederler. Et, sebze, vitamin ve mineral içeriği yüksek olan yiyeceklere dikkat etmelisiniz. Bu bileşenler, Maltipoo'da hassas sindirim sisteminin sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır. Satılık maltipoo her zaman piyasada bulunur. Fakat bu türleri alırken mutlaka dikkat etmelisiniz.

Yemek Çeşitleri

Yardımcı maddeler, çoğu köpekler için toksit olan kimyasal maddelerdir. Tipik olarak kullanılan eksipiyanlar arasında dolgu maddeleri, tat vericiler, renkler, koruyucular, tatlandırıcılar, şişirme ajanları ve oksidanlar bulunur. Bunlar genellikle ucuz evcil hayvan yiyecekleri için kullanılır ve evcil hayvanınız için herhangi bir besinsel faydaya sahip değildir. Tüm geçişlerde olduğu gibi, Maltipoo sağlık meselelerini her iki ana kabileden devralır. Maltipoo için en iyi yemeği seçerek, daha sonraki yaşamınızda evcil hayvanınızı etkileyebilecek bazı sağlık sorunlarından kaçınmaya yardımcı olabilirsiniz.

Kolay Kilo ve Fiyatlar

Küçük köpekler sürekli şeker seviyelerini korumak için savaşabilir ve bu da diyabete yol açabilir. Herhangi bir ilave şeker içermeyen bir yemek seçtiğinizden emin olmalısınız. Küçük köpekler hızlı ve kolay kilo alabilir. Maltipoo fiyatları değişken bir hal alabilmektedir. Maltipoos'un küçük ağızları vardır ve bu nedenle dişleri çok dolu olabilir. Diş kabızlığı dişler arasında plak birikimini sağlar. Plak sonunda nihayetinde periodontal hastalığa yol açan tartar adı verilen sert bir madde oluşturur. Periodontal hastalık ağrıya neden olabilir ve dişlerini kaybedebilir.

Maltipoo İlanları

Maltipoo türleri çok cana yakın türlerdir. Bakımları da zor olabilir. Bu köpek türleri maltipoo ilanları size yardımcı olacaktır. Bu ilanlar ile çok iyi safkan bir maltipoo türüne sahip olursunuz. Piyasada çok fazla maltipoo bulunur. Bu türler her zaman çok talep görmektedir. Ayrıca bu şartlarda en güvenilir köpek türleri arasında yer alır.
Aramanızın sonucunda 0 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriMaltipoox
can dostum
  İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi İl / İlçe