ekşi sözlük

Adres

Fiyat (düşük - yüksek)

Yaş

Cinsiyet

Satılık Toy Poodle

Poodle Sahiplenme


Poodle, kaniş olarak da tanımlanan küçük ırk grubunda yer alıyor, sevecen ve sempatik bir yapıya sahip olan satılık Poodle oldukça zeki olmaları sayesinde kolayca yön bulabilirler. Poodle, her ne kadar kolay eğitilebilir olsa da sıkı eğitime gelemezler.

Poodle Fiyatları


Apartman ortamına uyum sağlayan satılık poodle ilanları özellikle henüz yavru döneminde iken eğitildiğinde insanlar ile diğer köpekler ile kusursuz bir uyum içerisinde olabiliyor. Poodlelar, yabancı bireyin ortama giriş sağlamasını anında algılayabilir ve yeni insanlara karşı da sevecendir. Poodlelar oldukça şık bir görünüme sahiptir ve iyi bir bekçi köpeğidir.

Poodle İlanları


Eğitilebilir köpek ırklarından olan poodle fiyatları özellikle standart poodle oldukça zeki olması sayesinde kolayca eğitilebilir. Birçok numara, oyun türleri ve karşı tarafın kendisinden neler beklediğini kolayca algılayabilir. Poodlelar ayrıca eğitim çalışmalarından keyif alırlar ve en küçük bir gayreti dahi neticesiz bırakmazlar.
Poodle gerekli eğitimi aldıktan sonra aile fertleri ile kusursuz arkadaşlıklar kurar, gururlu, sadık, oyun severler bir yapıya sahiptir. Poodle köpek ırkı ayrıca ekonomik fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Poodle köpek ırkının bakımı ise son derece kolaydır.
Aramanızın sonucunda 7 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriToy Poodlex
can dostum
  İlan Başlığı YaşCinsiyet Fiyat İlan Tarihi İl / İlçe
POODLE – 8 AYLIK – SAF 7 - 8 AylıkErkek Görüşülür TL 10 Ekim 2019 İstanbul / Kadıköy
Rus finosu 2 AylıkErkek 400 TL 8 Ekim 2019 Erzurum / Yakutiye
Türkiye’de TEK #CavaPoo #Cavadoodle Yavrulari Magazamızda 3 - 4 AylıkErkek ve Dişi Görüşülür TL 7 Ekim 2019 İstanbul / Ataşehir
MÜKEMMEL TOY POODLE YAVRULARIMIZ 2 AylıkErkek ve Dişi Görüşülür TL 3 Ekim 2019 İstanbul / Beylikdüzü
SEVİMLİ TOY POODLE YAVRULARIMIZ 2 AylıkErkek ve Dişi Görüşülür TL 3 Ekim 2019 İstanbul / Beylikdüzü
Chocolate Toy Poodle 3 - 4 AylıkErkek ve Dişi Görüşülür TL 26 Eylül 2019 İstanbul / Beylikdüzü
Toy Poodle Yavrular 3 - 4 AylıkErkek ve Dişi Görüşülür TL 26 Eylül 2019 İstanbul / Beylikdüzü