Adres

Fiyat (düşük - yüksek)

Yaş

Cinsiyet

Durum

Satılık Pug

Pug Hakkında Bilgiler


Pug köpek ırkının çıkış merkezi Çin olarak öngörülüyor. Çin'de ikamet eden pekçok aileler tarafından pug köpek cinsi tercih ediliyor. Pug köpek cinsi, gerek evcil olması ve gerekse de insanlar ile kusursuz bir şekilde uyum göstermesi sayesinde pug ilanları süs köpeği olarak kullanılabiliyor. Pug köpek cinsinin ayrıca Mopsve Carlin adıyla da biliniyor.

Pug Köpek Cinslerinde Bulunan Başlıca Özellikler


Dünyanın pekçok ülkesinde tercih edilen Satılık Pug köpek cinsi mutlu ve sevecen bir karakter yapısına sahip olmakla birlikte sahibine karşı son derece sadıktır. Sevildiğini hissettiği andan itibaren sahibini öpmekten kaçınmaz, pug köpek cinsi oyun severdir ancak ceza almaktan hoşlanmayan bir karaktere sahiptir. Yaşam süreleri ortalama olarak 12 ila 15 yıl aralığındadır ve diğer köpek cinsleri ile uyum sağlayabilirler.

Pug Köpek Cinsleri Fiyatları


Türkiye'de de yaygın olarak tercih edilen pug fiyatları pug köpek cinsleri genel olarak her bütçeye hitap edebilen fiyat tarifesi üzerinden satışa sunuluyor. Özellikle kaliteli ve güvenilir pug köpek cinsi kurumsal web sitesi üzerinden pug köpek cinsleri daha düşük fiyat tarifesinden satın alınabilir.
Aramanızın sonucunda 2 ilan bulundu.
Filtreler:KategoriPugx
 İlan BaşlığıYaşCinsiyetDurumFiyatİlan Tarihiİl / İlçe
Satılık Pug Mops2 AylıkErkekÜcretli Sahiplendirme1.500 TL25 Mayıs 2019Ordu / Altınordu
FRENCH BULLDOG PUPPY2 AylıkDişiÜcretli Sahiplendirme2.500 TL21 Mayıs 2019İzmir / Çiğli